מנהלי בתי הספר והפנימיות


דפנה מנשה ברוך - מנהלת בית הספר ע"ש מיי בויאר

דפנה שימשה בתפקידים חינוכיים וניהוליים בארגון בני ברית, במתנ"ס קהילתי בנווה יעקב, בתיכון פסגת זאב ובבית הספר בויאר. בוגרת החוג לספרות עברית ובית הספר לחינוך באוניברסיטה העברית, בוגרת התכנית של מכון הרטמן להתחדשות מקצועות היהדות בבתי הספר הממלכתיים, ומתמחה בלימודי תרבות ישראל וביהדות ארצות האסלאם במכון שכטר.

"כשניגשים אל מלאכת החינוך עלינו לזכור כי עומדים אנו בפני עולם שלם של צעירים וצעירות המצויים בעיצומו של מסע המעצב את אישיותם ואת דרכם לעתיד. מתוך האמונה שהחינוך הינו כלי מרכזי להעצמה ויש בכוחו להביא לתיקון עולם, הרי שבחזוני אני רואה בראש ובראשונה את היופי הגלום בכל תלמיד ותלמידה ואת הכוח המצוי בפיתוח ובחיזוק הצוות החינוכי תוך התווית קשר בונה שנרקם בין איש החינוך לתלמידיו.

בכל בוקר חולפים על פניי עשרות תלמידים, עשרות עולמות שונים, מאוויים כמוסים ,חלומות, חששות ותקוות לעתיד. אני, כמי שמוטלת עליה מלאכת החינוך, מאמינה שלכל אחד מתלמידיי הזכות לחלום ולהגשים, לפרוח ולצמוח."

לוגו בית הספר בויאר

חסי גל- מנהלת אולפנת טליה

חסי גל. ילידת תשל"ג. משמשת בתפקידים חינוכיים שונים בקמפוס עמליה זה עשרים וארבע שנים. היתה ממייסדי אולפנת טליה וניהלה אותה מאז הקמתה.

בעלת תואר ראשון ושני במדעי הרוח מהאוניברסיטה העברית. התמחתה בהוראת מחוננים ובניהול.

חסי רואה במימוש הכישורים הטמונים בתלמידות ובאנשי הצוות את משימתה המרכזית ומתוך כך פועלת ליישם ערכים של מצויינות, כבוד ואמון מתוך אהבת תורה ויראת שמים

לוגו אולפנת טליה

רני חזון - וייס מנהלת תיכון דרור ותיכון שחרית

בוגרת החינוך הממלכתי דתי, מדרשת לינדנבאום וגרעין הדס. בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בחינוך דמוקרטי בסמינר הקיבוצים ותואר שני בלימודי אישה תלמוד והלכה במכון שכטר בירושלים. בוגרת תכנית חלוץ חינוכי, מחנכת מגישה לבגרות ורכזת חינוך חברתי בתיכון גבעת גונן בירושלים.

שירתה בצבא בחיל החינוך והנוער כמשק"ית וקצינת הוראה, מפקדת בבה"ד החינוך והנוער ובחוות השומר. השתחררה בדרגת סגן כמפקדת יחידת סיב"ה - סוגיות ייחודיות בחברה הישראלית.
חברת הנהלה בנאמני תורה ועבודה וחברת הנהגה לשעבר בתנועת המורים החדשה.

מאמינה במפגש בין נשים ואנשים, בשיח ובטוב משותף. בוגרת תכנית המנהיגות לאנשי ונשות חינוך של השגרירות האמריקאית ותכנית גשר למנהיגות. חברה בצוות ההיגוי של בית הנשיא: תקווה ישראלית בחינוך ומובילה את המיזם: "מנהיגות לדו קיום" - לנערות יהודיות וערביות, דתיות וחילוניות.


לוגו תיכון דרור

מרים ליבוביץ-אשרף - מנהלת מסלול ענבר

בעלת תואר ראשון בהיסטוריה ומדעי הרוח ותואר שני בחינוך יהודי פלורליסטי מהאוניברסיטה העברית. בוגרת בית ספר למנהיגות חינוכית של מכון מנדל (מחזור כ"ו) ובוגרת מכון כרם- מכון להכשרת מורים. מכהנת בוועד המנהל של הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות.

בעשור האחרון שימשה כמורה, מחנכת, מנהלת החינוך הלא פורמאלי וחברת הנהלה בבית הספר תיכון קשת בירושלים.

מתגוררת בנס הרים, נשואה לאבי , אם לארבעה - אדוה, אליה, מיכאל והלל.

לוגו ענבר

אינדירה ביאדסה

אינדירה היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון, תעודה בייעוץ חינוכי ותואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס הכשרה למנהלים של המכללה האקדמית בית ברל.

אינדירה עבדה כיועצת בית ספר וכמפקחת על תכניות ייעוץ במשך 18 שנה, ושימשה גם כמנטורית עבור יועצים רבים.

במשך 11 שנים כיהנה אינדירה כמנהלת בית הספר המקיף אבו אלחיתם, אחד מבתי הספר המובילים במחוז חיפה, והובילה את בית הספר להצלחות חינוכיות וקהילתיות. אינדירה נחשבת לפורצת דרך בתחום הניהול בחברה הערבית.

סינדיאנה400

יעל ספיר- מנהלת כ.א.ן התיכון המשותף (בכפר אדומים)

יעל נבחרה על ידי קהילות גוש אדומים להקים ולנהל את התיכון המשותף לדתיים חילוניים ומסורתיים בכפר אדומים בשנת 2014. לפני הקמת וניהול התיכון, היא לימדה וחינכה בכיתות ז'- ח' בבית הספר היסודי בכפר אדומים.

יעל למדה במחזור ב' של תכנית רביבים- תכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית, והיא בעלת B.A במקרא ומדעי היהדות ו M.A במחשבת וספרות חז"ל.

לוגו כאן התיכון המשותף

הרב יונה הוכמן - ראש ישיבת דעת תבונות

הרב הוכמן בוגר ישיבות חברון ומיר, לאחר מכן למד בבית המדרש להוראה ודיינות של הרב אשר וייס, בעל ניסיון עשיר בחינוך, בניהול ובהוראה.

הוא ניהל את המכינה התורנית הקדם צבאית 'אורות' במושב בית מאיר, שם היה אחראי על בניית התוכנית החינוכית-תורנית, הובלת צוותי ההוראה, כמו גם הניהול הארגוני והפיננסי השוטף. לאחר מכן הקים וניהל את ישיבת יהוידע בגן יבנה, ושימש כמנהל החינוכי של בית הספר עמל ירמיהו ירושלים לבנים.

הרב הוכמן מאמין כי תפקידינו לגדל ולרומם את התלמידים, לחנך לתורה ליראת שמיים לדרך ארץ ומידות טובות מתוך אוירה משפחתית חמה ותומכת.

לוגו סופי

מתן ראב"ד - מנהל בית הספר רעות

מתן הוא איש חינוך מאז שהוא זוכר את עצמו, ובפועל כבר מכיתה י' (צופים, ש"ש ועוד). הסיבות המרכזיות בגינן בחר בחינוך הן שיוויון הזדמנויות, חינוך רלבנטי וחיבור חלקי החברה הישראלית.

בין תפקידיו שימש כמנהל חטיבת ביניים באורט מלטון בבת ים, כסגן מנהלת בתיכון ע"ש אלברט איינשטיין בראשון לציון, כמחנך, מורה לאזרחות, רכז שכבה ורכז חברתי ופדגוגי. הוא בעל ניסיון רב בעבודה בבתי ספר מהפריפריה החברתית והגאוגרפית ושותף בהובלת תכניות לחדשנות חינוכית.

מתן הוא מנהל ומייסד תכנית "ראשית – מורים את הדרך"- תכנית חינוכית חברתית להובלת שינויים רדיקליים והקמת בתי ספר בפריפריה.

למתן תואר שני מאוניברסיטת תל אביב בחוג למדיניות ציבורית ותואר ראשון ממכללת תל חי בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד.

לוגו בית הספר רעות

יעל דרמון - מנהלת פנימיית בויאר

יעל בעלת תואר שני בניהול מערכות חנוך ותואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בוגרת תוכנית חלוץ חינוכי של המכון לחינוך דמוקרטי ובעלת תעודת הוראה מטעם מכון כרם.

בשנים האחרונות יעל פעלה בחינוך הפנימייתי הטיפולי לנוער במצבי סיכון וכן בעמותת "אחריי". בנוסף לכך יעל עבדה כמחנכת ורכזת שכבה בתיכון "עין כרם" , וניהלה את מערך החינוך הבלתי פורמאלי בקיבוץ נתיב הל"ה.

מוטו חינוכי: "הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים" (מיוחס לקורצ'אק).

לוגו פנימיית בויאר

גלי חכים- מנהל פנימיית שטיינברג

גלי הוא בוגר פנימיית שטיינברג מחזור כ"ט, ותיכון רבין בכפר סבא מחזור א'. בין השנים 2005-2009 שימש כמדריך חינוכי בפנימיה. לאחר מכן קודם לתפקיד רכז חטיבה עליונה ובשנת 2016 החל את תפקידו כמנהל הפנימיה.

כמנהל שחיי את הפנימייה מנערות כחניך ועבר כברת דרך כמדריך ורכז אני גאה בבוגרי הפנימייה ובמספר הרב של הבוגרים המאיישים עמדות מפתח במגוון תחומים הנדסה, רפואה, תקשורת, כלכלה, אקדמיה, צבא ושירותי הביטחון.

כל צוות הפנימייה עובד ימים ולילות על מנת שכל חניך בהתאמה אישית יחווה חוויה בלתי נשכחת. וכמו כן מתאימים לכל חניך בהתאם לצרכים האישיים את התכנית האישית להצלחה שלו ולהגעה לקו הסיום כבוגר משמעותי עם כלים רבים ככל הניתן לשלבים הבאים של חייו.

לוגו פנימיית שטיינברג

אלי אליהו- מנהל פנימיית עין כרמית

אלי הוא בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) של מכללת שערי משפט ובוגר תואר שני לניהול וארגון מערכות חינוך של המרכז ללימוד אקדמאיים.

הוא הצטרף אל האגודה לקידום החינוך בשנת 2013, ומילא שורת תפקידי ניהול בפנימיית עין כרמית. קודם לכך הדריך 6 שנים ושימש בתפקידי ריכוז בכפר הנוער ויצו נחלת יהודה. עוד שימש כחוקר במשטרת ישראל במרחב ציון בירושלים. אלי עצמו הוא בוגר פנימיית ויצו גן ונוף בפתח תקווה.

לוגו פנימיית עין כרמית

יוסי מיכאל- מנהל פנימיית "אורט" נתניה

יוסי הצטרף אל האגודה לקידום החינוך, לאחר כ-16 שנים משמעותיות בכפר הנוער הימי "מבואות ים", שם גם התחנך כנער לפני גיוסו לצה"ל.

מיד עם שחרורו משירות קרבי, הדריך בכפר הנוער הימי ובהמשך ריכז את הפנימיה ומילא את מקום המנהל.

בעל M.A בניהול מערכות חינוך ו- B.ED בחינוך פנימייתי ותעודת הוראה בהיסטוריה מטעם מכללת סמינר הקיבוצים.

בעל ניסיון רב ומגוון הכולל הכשרות רבות בתחום החינוך הפנימייתי- הנחיית קבוצות, קורס מנהלי פנימיות, בריאות מינית, מדריך בכיר ועוד.

logo-200

רננה צבירי - מנהלת פנימיית אולפנת טליה

רננה בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך במכללת הרצוג ותואר ראשון בחינוך עם התמחות בקידום נוער, וכן תעודת הוראה ממכללת קיי.

מתום השירות הלאומי בו פעלה עם בני נוער, רננה נמצאת בעולם הפנימיות. היא הצטרפה לאגודה לקידום החינוך ב-2013, הדריכה בפנימיית עמליה ולאחר מכן בכפר הנוער 'נוה עמיאל', ריכזה ועכשיו מנהלת את פנימיית אולפנת טליה.

רננה מאמינה בפנימייה כמקום המצמיח בנות ואנשי צוות, ושמחה להוות נדבך משמעותי בשנים חשובות של בניית המנהיגות של הדור הבא.

לוגו אולפנת טליה

מומיק נבו- מנהל התיכון לקיימות ואחריות חברתית

מומיק ניהל את גרעין צבר בצפון אמריקה ושימש כיועץ ראש עיריית ירושלים לענייני צעירים וקהילות. שימש כמחנך בתיכון בויאר ובבית ספר" השל" בניו יורק. בעל תואר שני בניהול סכסוכים מאונ' בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, כותב את הדוקטורט שלו בנושא תכניות חינוכיות והשפעתן על המתחנכים. .

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.