תמי אפשטיין

אלאא יונס
1 בספטמבר 2021

בבתי הספר ובפנימיות החינוכיות שלנו אנשי ונשות חינוך מדהימים, שיותר מכדאי לכם ולכן להכיר קצת יותר מקרוב.

והפעם- תמי אפשטיין, מורה לאנגלית בתיכון בויאר, שאוהבת חתולים ושעדיין חולמת לעשות את הטיול הגדול של אחרי הצבא

מתי בחרת לעסוק בהוראה?

הייתי חשופה לשפות מהבית ותמיד ידעתי שזה משהו שארצה לעשות. למדתי באוניברסיטה העברית יחסים בינלאומיים ובלשנות אנגלית, ובסוף עשיתי תעודת הוראה ולאחר מכן תואר שני. בבויאר אני מלמדת משנת 1995.

מה את הכי אוהבת במקצוע?

מה שאני הכי אוהבת באנגלית זה שאפשר ללמד במסגרת השיעור על הכול. מדובר בשפה שנפרשת על כל התחומים האפשריים. אפשר ללמד על היסטוריה, כימיה, שוקולד ואפילו על חתולים. כל נושא שנבחר אפשר לפתח אותו בכיוון של אנגלית. שפה באה לידי ביטוי בכל תחומי החיים, כך שזה ממש כיף ללמד את זה.

ספרי לנו עובדה אחת שהתלמידים לא יודעים עלייך?

קודם כל אני תל אביבית במקור, ואפילו דוד שלי היה ראש עיריית תל אביב (ישראל רוקח שעל שמו שדרות רוקח בעיר). שנית, בתור סטודנטית עבדתי בתיאטרון הבימה. לא בתור שחקנית, אל דאגה, אלא בתור סדרנית. שם למעשה הכרתי את עולם התיאטרון והתאהבתי בו. זה פתח לי צוהר. לפני כן, למדתי כמה שנים פיתוח קול, וחוץ מאנגלית ועברית, אני יודעת גם צרפתית וגרמנית.

מהם התחביבים שלך?

אני אוהבת חתולים – יש לי 2 חתולות בבית שאני מאוד אוהבת אותן. חוץ מזה אני נהנית לטוס לחו"ל ולפגוש אנשים, לראות מופעי שירה והצגות.

 

"הייתי רוצה לעשות את הטיול הגדול שלא עשיתי אחרי הצבא, לבקר במקומות וארצות כמו אוסטרליה, ניו זילנד ויפן... אולי פשוט לנצל את הדרכון השוויצרי שלי"

 

אם לא היית מורה, במה היית עוסקת לדעתך?

החלום שלי היה לעבוד במשרד החוץ או באו"ם. ללכת על תחום של יחסים בינלאומיים, אולי אפילו לייצג את ישראל בחו"ל.

מה תרצי לעשות כשתהיי גדולה?

הייתי רוצה לעשות את הטיול הגדול שלא עשיתי אחרי הצבא, לבקר במקומות וארצות כמו אוסטרליה, ניו זילנד ויפן, לגלות תרבויות אחרות, לנסות לחיות קצת בחו"ל אולי. פשוט לנצל את הדרכון השוויצרי שלי!

שאלה לסיום, מלפפון בחומץ או במלח?

אני אוהבת את שניהם! אבל יאללה שיהיה מלח.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.