#ערב_משתפות בבית הספר ענבר

מחנות ההכנה לפנימיות 2021
3 בינואר 2021
מסע אלטרנטיבי בעקבות זיכרון השואה
13 בפברואר 2021
 

עבור תלמידות ענבר, בני משפחותיהן והצוות החינוכי, ערב משתפות הוא אירוע חגיגי במיוחד, השני בתולדות ענבר.

באירוע זה, שבו לכל תלמידה היה תפקיד וייצוג, סוכמה חצי שנה של למידה משמעותית, עשירה ומרתקת עם סדנאות, קטעי תיאטרון, הנחייה וסיור וירטואלי בעושר תוצרי הלמידה.

חלקו הראשון של הערב אשר הונחה ע"י התלמידות, כלל ברכות מהמנהלת, מרים ליבוביץ'- אסרף ונציגת ההורים, מירב אדרי. בהמשך, צפו הענבריות בהצגת תיאטרון מקורית שנערכה באופן מופלא לשידור בזום, ובה השתתפו תלמידות מגמת התיאטרון בהנחייתה של המורה ענבל קפלן.


לאחר מכן יצאו כולן לסיור וירטואלי שהציג את מיטב העשייה הענברית בשנה זו. כמו לדוגמה: כתיבת פרק מיומן של מגלה ארצות בשיעור היסטוריה; פרויקט כתיבת בלוג בשיעור עברית; תרגיל העברת פרשנות לאינפוגרפיקה בשיעור תנ"ך; יצירת מעגל חשמלי פשוט בשיעור מדעים ועוד.

לאחר הסיור, הנחו תלמידות ענבר סדנאות דיבייט שעסקו במגוון נושאים, כגון: סוגיית למידה מרחוק ביום שאחרי הקורונה, חשיבה מתמטית: מה הסיכוי לזכות בלוטו?, הסיפור התנ"כי על דוד ובת שבע גרסא 2.0, אאוריקה - ניסויים והדגמות במדעים, החפצת נשים בתעשיית המוסיקה, והנסיכה ואני - על מהלך ההיסטוריה.


התלמידות זכו למחמאות על תוצרים מרשימים, ובהחלט זכו לחגוג את עשייתן, חרף התקופה המאתגרת, בערב מרגש ומוצלח.

נתראה ב#ערב_משתפות ה-3.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.