אורט – עמוד נחיתה

פנימיית אורט נתניה
בית חינוך ואקדמיה לספורט

ההרשמה בעיצומה לשנת הלימודים תשע"ח

יום פתוח - יום שישי, 12.5.17 , 9:00

אנו חותרים למצוינות לימודית וחברתית, אהבת הארץ והישגיות בספורט. אנו מאמינים כי ליווי אישי הוא המפתח לחיזוק תחושת המסוגלות העצמית, השאיפה למצוינות והתרומה לחברה. אנו מעודדים ומחנכים לאורח חיים בריא ומעניקים כלים למימוש הפוטנציאל האישי של כל חניך וחניכה.

מובילים בחינוך - מצטיינים בספורט

הייחודיות של אורט נתניה

ההרשמה בעיצומה לשנת הלימודים תשע"ח

 

לימודים בקמפוס אורט יד ליבוביץ'

בית הספר מקדם מצוינות אקדמית וחברתית כאחד, טיפוח חשיבה יצירתית וביקורתית. התלמידים נהנים ממגוון מגמות וכיתות לימוד: כיתות המנהיגות, כיתות מדעיות הנדסיות, כיתות היי-טק בתחום הנדסת התכנה ומערכות תקשורת, מגמת ספורט, מגמת ערבית ומגמת ספרדית כמו גם אפשרויות לימוד שונות בתחום האמנות.

אנחנו רוצים לאפשר למחלקת הרווחה/משאבי אנוש להציע לעובדים כלי עזר מקצועי וייחודי לפתור בעיות גב, רגליים, צוואר וכד' ובמקביל להעצים את אלו העוסקים בספורט.

 

השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

מה אנחנו מציעים לכם

אקדמיה לספורט

האקדמיה נועדה לאפשר לאוהבי ספורט ובעלי יכולות ספורטיביות לממש את הפוטנציאל שלהם לצד מצוינות חינוכית. במסגרת האקדמיה מגוון תחומי התמקצעות ביניהם: אתלטיקה קלה, כדורגל, כדורסל, טניס וירי אוויר.

מקצועות האתלטיקה מנוהלים על ידי אכלס אברבוך - אלוף אירופה באתלטיקה (שלוש פעמים), סגן אלוף עולם ונציג ישראל בשלושה משחקים אולימפיים בקפיצה במוט. תנאי האימון אופטימליים וכוללים אולם ספורט חדש ומאובזר, אצטדיון אתלטיקה חדיש הכולל מסלול ריצה ומגרש קפיצה לגובה בציפוי רקורטן משובח, מסלול קפיצה לרוחק, הדיפת כדור ברזל ועוד. במרכז האצטדיון מגרש קט רגל חדש.

נבחרת מאמנים מקצועיים מלווה את החניכים בשגרת היום יום ומתווה תכנית אימונים מקצועית ביניהם: אירנה לנסקי - מאמנת ראשית ספורטאית אולימפית, שיאנית ישראל באתלטיקה קלה, נציגת ישראל באליפות העולם (שש פעמים). זוהר זימרו - מאמן ריצה למרחקים בינוניים, ספורטאי אולימפי, אלוף ישראל, נציג ישראל באליפויות העולם באירופה.

 

בוגרים מספרים

 • "אני רוצה שהילדה שלי תלמד בסביבה בה היא לא תצטרך כל פעם לחשוב אם ההתנהגות שלה "מקובלת" או "לא מקובלת" על חבריה ועל מוריה רק כי היא בת. אני מחפש סביבה שבה המודלים לחיקוי שלה יהיו בעיקר דמויות נשיות שהצליחו בעולם האמיתי (לא כי דמויות גבריות הן שליליות, אלא כי מודלינג של נשים מצליחות, קרוב אליה יותר). אני לא רוצה שהילדה שלי תימדד בכמה היא נחמדה ואני לא רוצה שיוותרו לה רק כי היא נערה. אני רוצה שהילדה שלי תתמודד ותידרש לפצח אתגרים בדיוק כמו שדורשים מבנים בני גילה".
  אבא לבנות מתבגרות המתעניין בענבר
 • השיח המתפתח עתה הוא חדשני מאד ואין לראות בו תמיכה בהפרדה מגדרית, להיפך, הוא מודל שמרחיב אפשרויות".
  ד"ר גלית דשא, מרצה, לשעבר מנכ"לית שדולת הנשים
 • "כיוון ששנים רבות של תכניות לא הניבו תוצאות, אני מאמינה כי כדאי ושווה לנו להקים בית ספר כמו ענבר. ניסוי/פילוט שלא היה כמוהו, יכול לשנות את המפה החברתית שלנו. מהיכרות הקצרה שלי עם הצוות המקים, אני מאמינה שיקום בית ספר פלורליסטי, שידאג שהנערות שבו לא תהיינה מבודדות מהחברה, ותתנסינה באתגרים שמציבים להם החיים האמתיים בחברה הטרוגנית"".
  בלה אברהמס, סמנכ"לית קשרי חוץ בחברת אינטל
 • "אני מסכימה עם הצורך להקים מסגרת ייחודית ומצוינת שתאפשר לנערות הזדמנות ראויה לפתח את מלוא הפוטנציאל שלהן. אני מצפה שבית ספר יעודד נערות לפרוץ אזורי הנוחות והתכתיבים החברתיים ויקנה לתלמידות את הנדרש להשתלבות בעולם התעסוקה העתידי והחברה בכלל – בעמדות השפעה והחלטה".
  פרופ' רבקה כרמי, נשיאת אונ' בן גוריון:
 • "הגעתי בכתה ט' לפנימייה, הייתי שחקן כדורגל ונזקקתי לעזרה ומסגרת מחוץ לשעות בית הספר. אני זוכר את ההווי החברתי שהיה לנו, ההרגשה הטובה שהייתה בין כל הילדים שהגיעו מכל קצוות הארץ. זה איפשר לי להכיר חברים רבים ומסוגי אוכלוסיה מגוונים".
  סשה
  בוגר הפנימייה שלאחר שנים חזר למשפחת הפנימייה ולקח חלק בצוות ההדרכה
 • "זהו כבוד ענק להיות בוגרת הפנימייה, נותרתי עם חוויות מדהימות וזכרונות שלא ישכחו לעולם"
  בוגרת הפנימייה
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.