מציינים 7 שנים לתכנית "נאות למידה" ע"ש נאות ויצמן ז"ל

ביום טוב עושים טוב
7 בפברואר 2019
בין ציונים, תעודות ודרך, בעיקר דרך
7 בפברואר 2019
 

מציינים 7 שנים לתכנית "נאות למידה" ע"ש נאות ויצמן ז"ל

ערב מרגש לציון התכנית, שהינה מודל חינוכי הוליסטי מיוחד, המסייע לתלמידים בהתמודדות עם קשיי למידה

ערב מרגש לציון 7 שנים לתכנית "נאות למידה" ע"ש נאות ויצמן ז"ל. חברים, משפחה ונציגי האגודה לקידום החינוך נפגשו לערב מלא קסם שציין את הישגי התכנית.

עדן ישראלי, מובילת התכנית באגודה לקידום החינוך, פתחה את הערב. איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך דיבר על התרחבותה ועל המחויבות העמוקה של האגודה להמשך קיומה תוך הדגשת חשיבות הטיפול בלקויות למידה לצד טיפוח המצוינות. 

חיים ויצמן, אביו של נאות, הודה למשתתפים בערב, וסיפר על תחושת הגאווה וההתרגשות שהוא ומשפחתו חשים כשהם מבקרים במוסדות החינוך של האגודה לקידום החינוך ורואים את התוכנית פועלת בהצלחה. 

בתוכנית האומנותית-הנעימו את הערב חיים קוזניץ, מספר הסיפורים ולהקת תלתנא.

**תכנית נאות למידה היא מודל חינוכי מקיף שנועד לסייע לתלמידים בהתמודדות עם קשיי למידה, תוך שיפור ההישגים וחיזוק הביטחון העצמי. מוזמנים לקרוא עוד על התכנית באתר: https://www.kidum-edu.org.il/niot/

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.