מציינים 6 שנים לתוכנית נאות למידה

נפתח כפר הנוער הערבי למנהיגות צעירה-סינדיאנה
12 בספטמבר 2017
מסע לימודי ואישי מעמיק אל הבדידות
4 בפברואר 2018

תוכנית "נאות למידה" היא מודל חינוכי שנועד לסייע לתלמידים בכיתות ז'-י"ב לזהות ולהכיר את יכולותיהם, להעצים ולפתח את תחושת הערך העצמי והמסוגלות האישית ולשפר את הישגיהם הלימודיים. התוכנית קרויה על שם נאות ויצמן ז"ל שלמד בתיכון "דרור". בנחישות, בהתמדה, בכוח רצון ובעזרת הצוות החינוכי והוריו התגבר נאות על לקויות הלמידה, סיים בהצלחה את בחינות הבגרות והגיע להישגים גבוהים. לאחר מכן התגייס לצה"ל והשלים בהצלחה את המסלול המפרך של חטיבת גולני. תאונת צלילה גרמה למותו בטרם עת והוא רק בן 20.
משפחתו של נאות והאגודה לקידום החינוך ירושלים נרתמו למנף את הצלחתו של נאות כדי לקדם תלמידים נוספים והקימו לזכרו את פרויקט "נאות למידה".
בערב מיוחד, שהתכנסו בו המשפחה, החברים ואנשי האגודה לקידום החינוך, ציינו 6 שנים לתוכנית וחגגנו את הישגיה. באירוע שהתקיים בבית קהילת ידידיה סיפר איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך, על התוכנית והמעגלים הנרחבים של השפעתה, להקת הזמר של תיכון דרור הנעימה בשירים, והרב הפייטן דוד מנחם הלהיב את הקהל בסיפורים מרתקים, באנקדוטות מלאות הומור ובפיוטים מרגשים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.