מסע לימודי ואישי מעמיק אל הבדידות

מציינים 6 שנים לתוכנית נאות למידה
4 בפברואר 2018
ציות ויצירה
4 בפברואר 2018

"אנחנו מנהלי/ות האגודה לקידום החינוך, יוצאים אל המסע הזה; לעצמנו. בעצמנו.
כדי להבין טוב יותר, להשיל ולהתחבר אל הקשורים בנו. להדהד לנפשות במעגלים בהם אנו שרויים, משוקעים; הטובלים לא אחת בחווייה הזאת
הנקראת - בדידות
והנקרית בדרכם
בדרכנו".

כך פתח איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך, את המסע הלימודי והאישי המעמיק של פורום פיתוח מנהלים בנושא בדידות.
פורום פיתוח המנהלים של האגודה לקידום החינוך מקדם שיח עמיתים, למידה והעשרה, התפתחות מקצועית ויצירת צוות חינוכי מוביל. הנושא המרכזי של ששת המפגשים שיתקיימו השנה הוא בדידות.
נושא המפגש הראשון היה "מבוא לבדידות". לאחר פתיחה לסדרה, שמעו המנהלים הרצאה ושיחה עם ד"ר גבי בונויט, סיירו בתערוכה "אולי, אולי לא" של האמן הסיני איי וייויי בהדרכת שוע בן ארי, עוזרת לאוצרת הראשית לאגף אומנויות במוזיאון ישראל. בהמשך חוו התנסות סנדאית במרחב המוזיאון בהנחיית תמר בליץ ומרב בוכבלטר ממכון צפנת. המפגש, כמו שאר המפגשים בסדרה, מלווה במאמרים, ספרים, שירה ומסות.

חוברת המפגש

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.