"מסעות למידה" של תיכון בויאר

שיהיה לכם טוב!
18 באפריל 2020
מחנות ההכנה לפנימיות 2021
3 בינואר 2021
 

מדוע אין בדיסני נסיכות מלאות? מה גורם לאנשים להאמין באמונות תפלות? שאלות אלו ועוד רבות אחרות, הועלו במסגרת מיזם "מסעות למידה" של מורי ותלמידי ביה"ס בויאר.

הפרויקט נולד במהלך ימי הסגר השלישי, מתוך רצון לשבור את שגרת הזום, ולתת לתלמידים את ההזדמנות להציג בפני כולם את עולם התוכן הפנימי שלהם.

במסגרת "מסעות למידה", יצאו התלמידים למסע חקר של שלושה ימים בעקבות נושא, עיוני או מעשי, מכל תחום לבחירתם, בשיתוף המורים שליוו והנחו לאורך כל הדרך.

נושאי המחקר היו מגוונים ומקוריים: מהשאלה "מה גורם לאנשים להאמין באמונות תפלות", דרך "האם ניתן ללמוד שפת תכנות בשלושה ימים" ועד "מה יש באתגרי הטיק-טוק שגורם לאנשים לבצע אותם?".

ביום הצגת התוצרים, הציגו התלמידים את תוצרי המסע שלהם בצורה יצירתית ומעוררת השראה, שהוכיחה שגם בזמנים של למידה מקוונת, ניתן "לצאת מהקופסה" באמצעות חדשנות לימודית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.