מחנות ההכנה לפנימיות 2021

"מסעות למידה" של תיכון בויאר
2 בינואר 2021
#ערב_משתפות בבית הספר ענבר
2 בפברואר 2021
 

מחנות ההכנה של פנימיות עין כרמית, בויאר, אורט נתניה ושטיינברג יצאו לדרך גם השנה, בהשתתפות החניכים והחניכות החדשים והצוותים החינוכיים, ואפשרו טעימה אמיתית של חיי הפנימייה.

מחנות ההכנה לפנימיות שטיינברג, אורט נתניה, עין כרמית ובויאר, מאפשרות לחניכים החדשים להכיר מקרוב את החיים בפנימייה, ליצור קשר ראשוני עם חברי הקבוצה והצוות החינוכי ולהתחבר למסגרת החינוכית.

בתחילת חודש יולי, יצאו לדרך מחנות ההכנה המסורתיים של פנימיות האגודה לקידום החינוך, במסגרתן, נהנו החניכים והחניכות לעתיד מהזדמנות מצוינות להכיר קצת יותר מקרוב את חיי הפנימייה.

מחנות ההכנה התנהלו במתכונת של חיי פנימייה מלאים לכל דבר, כגון, השכמה, שעות למידה, פעילויות חברתיות, שיחות אישיות ועוד.
כך לדוגמה, בפנימיית עין כרמית, עבדו החניכים במשק חקלאי ונהנו ממגוון אטרקציות כמו טיול בשביל המעיינות, רחצה בבריכה, ערב קומזיץ וקריוקי ועוד שלל פעילויות מגבשות.

בפנימיית אורט נתניה, השתתפו החניכים בפעילות גלישה בחוף הים, יחד עם צוות עמותת זיו נעורים, רכבו על אופניים ונהנו מערב על האש.

בפנימיית שטיינברג, נהנו המשתתפים מ'בוקר כושר' בהובלת המדריכים, פרויקטים במרכז הלמידה, פעילויות OTD, סדנאות אפייה, תכשיטים, ברייקדנס ועוד, וכמובן, מערב כישרונות כמיטב מסורת הפנימייה.

מאחלים לכל החניכים והחניכות שנת לימודים פורייה ובריאה - ברוכים הבאים למשפחה!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.