למידה 3.0 – מבובר עד גוגל

הבוגרים שלנו- מצטייני נשיא המדינה לשנת 2019
7 בפברואר 2019
ביום טוב עושים טוב
8 בפברואר 2019
 

למידה 3.0 - מבובר עד גוגל

זה היה הנושא המרכזי של כנס פתיחת שנה של האגודה לקידום החינוך. בכנס, שכולו בסימן למידה אחרת, לא דיברנו על למידה, אלא התנסינו, חווינו ועשינו למידה שהיא באמת אחרת.

איך עשינו זאת?

באמצעות מגוון מרתק של סדנאות, ביניהן: סדנת מייקרס אתגרי, משחקולוגיה דיגיטלית, SIT- חשיבה ולמידה בתחום החדשנות והיזמות, ג'אגלינג, מונטסורי, טומטיס, פודקאסטינג, צילום בסמארטפון, ספוקן וורד, חשיבה עיצובית ועוד.

בחלק השני של היום שמענו את הרצאתו המרתקת של ד"ר שמעון אזולאי בנושא 'אתגרי החינוך: בין שחקן משמעות לקהילות משמעות'. יוסי אשכנזי, יו"ר הועד המנהל של האגודה לקידום החינוך ואיתן מורן, מנכ"ל האגודה, נשאו דברים. צוות מחנכים מוזיקלי ומקסים במיוחד מבית הספר רעות היה אחראי על האתנחתא המוזיקלית, ואת האירוע הנחתה אינדירה ביאדסה, מנהלת כפר הנוער למנהיגות ערבית צעירה סינדיאנה.

קינחנו את היום במופע מצוין של פואטרי סלאם - Poetry Slam Israel ואנחנו מלאי אנרגיה לפתוח את השנה החדשה שבאה עלינו לטובה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.