"יש לך כתובת" – תכנית ליווי לבוגרי כפרי הנוער והפנימיות

תכנית "יש לך כתובת" היא תכנית של המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער המופעלת בשיתוף פעולה מקצועי עם אשלים-ג'וינט ישראל ועם האגודה לקידום החינוך שהצטרפה לתכנית כגוף מפעיל, השותף לפיתוח המקצועי ,בחודש אפריל 2017 . התכנית מבקשת להמשיך את מחויבותו ואחריותו של משרד החינוך בקידום התפתחותם של בוגרי כפרי נוער ופנימיות, כך שיוכלו להשתלב כאזרחים מובילים, מעורבים ואכפתיים בחברה הישראלית וירכשו השכלה גבוהה.

תכנית הבוגרים מייצרת מעטפת הוליסטית באמצעות פיתוח פרופסיה של רכזי בוגרים הנמצאים בכפרי הנוער ובפנימיות ופועלים לשמירת הרצף החינוכי מגיל 16 ועד גיל 26. רכז הבוגרים פועל בעיקר בשלוש תקופות מעבר חשובות בחיים:

●שלב הפרידה מהפנימייה
●שלב הכניסה לשירות הצבאי או הלאומי ומהלך השירות
●שלב היציאה לחיים האזרחיים

לאורך כל התקופה מנגישים הרכזים לבוגרים מידע, מבהירים להם מהן הזכויות שלהם ומה המשאבים העומדים לרשותם, ומסייעים להם בהתמודדות אישית ובצמצום חסמים, כל זאת באמצעות בניית תכנית ליווי אישית .

מימוש חזון התכנית נעשה באמצעות קביעת מטרות ויעדים ברורים, עמידה בקשר רציף עם הבוגרים ופיתוח ידע מקצועי המשמש את הרכזים בעבודתם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.