זוכרים את מורשת אליעזר

ביקור שגרירת קנדה בביה"ס ענבר
4 במאי 2022
יום הבוגר בבויאר
9 במאי 2022
 

אירוע לזכרו של אליעזר שמואלי ז"ל, יו"ר האגודה לקידום החינוך לשעבר וממייסדיה


מילד שהמילים הראשונות שלמד בעברית היו "אין מקום" – התשובה הקבועה שקיבלה אימו כשניסתה לרשום אותו ללימודים בבתי הספר בירושלים ועד צמיחתו לאיש החינוך והחזון שהטביע חותם על מערכת החינוך הישראלית - קיימנו היום אירוע להנצחת זכרו של אליעזר שמואלי ז"ל, ממייסדי האגודה לקידום החינוך, מנכ"ל משרד החינוך לשעבר.

באירוע השתתפו חגי, בנו של אליעזר, שריתק, הצחיק וריגש אותנו בסיפור חייו של אביו, מנהלי מוסדות האגודה לקידום החינוך בעבר ובהווה, חברי הוועד המנהל ואורחים נוספים.

כיבדו אותנו בנוכחותם ד"ר שמשון שושני, לשעבר מנכ"ל משרד החינוך וזבולון אורלב, לשעבר שר, ח"כ ויו"ר המפד"ל ומנכ"ל משרד החינוך, שהשתתפו בשיח בהובלת איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך.

פתח את האירוע יוסי אשכנזי, יו"ר הועד המנהל של האגודה לקידום החינוך, ועל האתנחתא המוזיקלית היה אחראי יזהר פלורסהיים, שהנעים במגוון כלי נגינה. עוד ניגנה באירוע ביתו של יזהר שהיא גם תלמידת אולפנת טליה.

ועל כך נאמר "הדואג לדורות מחנך אנשים".

 

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.