הסתיים מחזור ב' של בוגרי "חכמי לב"

אבואב והדור הבא של המנהיגות הערבית בסינדיאנה
3 ביוני 2018
כיתת נעל"ה נפתחה בתיכון דרור ירושלים ובפנימיית עין כרמית
21 באוקטובר 2018

המחזור השני של בוגרי ישיבת "חכמי לב" הגיע לסיומו בטקס מרגש. "חכמי לב" הוקמה על ידי האגודה לקידום החינוך במטרה לתת מענה לתלמידים חרדים המעוניינים לשלב לימוד תורני ברמה גבוהה עם לימודים לקראת בגרות.

את הטקס כיבדו בנוכחותם בני משפחה, רבני הישיבה בהווה ובעבר, אורחי וידידי האגודה לקידום החינוך וכמובן הבוגרים. תלמידי המחזור הראשון הגיעו לשמוח בשמחת הבוגרים החדשים, ואף זכו לקבל את תעודת הבגרות שלהם באופן רשמי.

בין הדוברים בטקס: יוסי אשכנזי- יו"ר הוועד המנהל של האגודה לקידום החינוך, שבירך את הבוגרים בדרך צלחה ואיתן מורן- מנכ"ל האגודה לקידום החינוך, שאמר בהתרגשות כי "אומץ הלב של התלמידים והצוות יצר קהילה שרק יכולנו לחלום עליה, קהילה שמשלבת את כל העולמות, ואשר העתיד פרוש לפניה".

עוד נשאו דברים מרגשים אשר יצאו מהלב ונכנסו אל הלב: הרב בצלאל כהן- ראש הישיבה, והר"מים שלה- הרב אייל טויטו, הרב עמית עומר והרב יעקב לזרוביץ. התלמיד דודי וינברגר, אשר נשא דברים בשם בוגרי המחזור, תיאר בהרבה הומור את הישיבה, את תלמידיה ואת הצוות שהוביל אותה לאורך ארבע שנים.

"זֶה הַיּוֹם עָשָׂה יְהוָה נָגִילָה וְנִשְׂמְחָה בוֹ" (תהילים קי"ח, כ"ד). 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.