בית ספר רעות

אולפנת טליה
31 באוגוסט 2016
שלושה מוסדות
1 בספטמבר 2016

לאחר 8 שנים של עבודה מפרכת, סיימה משלחת הגדעונים של בית הספר רעות את המיפוי של בית העלמין היהודי של צ'נסטוחובה בפולין והם חוזרים לארץ עם הרגשת סיפוק גדולה! מאז קיץ 2004 יוצאת משלחת "הגדעונים" שכוללת בוגרים טריים וותיקים וכן מורים של בית הספר רעות לשקם ולתעד בתי קברות יהודיים בפולין.

כל הכבוד לחברי המשלחת, בראשותם של המורה דינה ויינר ודני קאהן, שעבדו קשה בשמש ובגשם השוטף. השנה הצטרפו אליהם גם צעירים פולנים מקומיים וכן חברי ארגון "מצבה" בארה"ב שעמלו איתם בבית העלמין. חברי המשלחת גם זכו לביקור מרגש של מר זיגמונד רולאט, יליד צ'נסטחובה ונשיא התאחדות יוצאי מחוז צ'נסטוחוב, שעזב לארה"ב לפני המלחמה ותרם סכום נכבד לטובת המשלחת. אלון גולדמן, יו"ר התאחדות יוצאי מחוז צ'נסטוחוב ודורות ההמשך ליווה את המשלחת ועזר בכל מה שצריך.

שובו בשלום וכל הכבוד על העבודה הקשה!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.