בית הספר רעות חוגג 20 שנה

בין חכמי לב לחכמי לובלין
23 באוקטובר 2018
הבוגרים שלנו- מצטייני נשיא המדינה לשנת 2019
7 בפברואר 2019
 

בית הספר רעות חוגג 20 שנה

אירוע חגיגי ומיוחד בהשתתפות בוגרים, משפחות, הצוות החינוכי ואורחים, שהמחיש את החיבורים בחברה הישראלית שמתרחשים מדי יום ברעות

אז איך מסכמים 20 שנה של עשייה חינוכית? בית הספר רעות חגג 20 שנה באירוע חגיגי ומיוחד, כזה שמתאים בדיוק לרוח המיוחדת של בית הספר. בוגרים, משפחות, תלמידים, הצוות החינוכי ואנשי האגודה לקידום החינוך התכנסו והתרגשו לציין את האירוע.

ארז אמבר, מנהל בית הספר, שפתח את האירוע אמר בדבריו כי הסלוגן "דעות שונות עם אחד" שבלוגו בית הספר הוא לא סיסמה אלא הדבר שקורה בבית הספר כל יום. "כאן אנחנו לא מבקשים מאף אחד להגדיר את עצמו, הדעות השונות מעודדות את ההתפתחות, והחיבורים בחברה הישראלית מתרחשים אצלנו מדי יום".

הרב מיכאל מלכיאור, יו"ר ארגון מיתרים וח"כ לשעבר, ומי שמלווה את בית הספר מראשיתו, ברך את הרעיון ואת מוביליו והודה לד"ר אריה גייגר, האב המייסד של רעות ומנהלו לשעבר. "רעות הוא לא רק בית ספר, אלא רעיון מהפכני בחברה הישראלית לצד חשיבה על איך לשים כל ילד במרכז ברוח יאנוש קורצ'אק", אמר. "איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך לקח את ההובלה של רעיון חשוב זה, הוציא את בית הספר מהמשבר שהיה מצוי בו, כשארז אמבר ממשיך את דרכו של הרעיון הפלורליסטי המשלב והמקדם".  
ח"כ יועז הנדל, שנשא דברים באירוע, אמר כי "רעות בעיניי היא שבירת המונופל על היהדות ואמירה שהיא שייכת לכולם, דבר שהוא דגל וסמל למה שיפה בחברה הישראלית".
איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך סיפר על היכרותו הראשונה עם ד"ר אריה גייגר ז"ל ועל הדרך שעשה בית הספר מפתיחתו ועד היום. "ילד שמסתכל עליך ומבקש את החופש להאמין, ויש מי שמאפשרים לו ללכת בדרך שלו- זה כל מה שצריך ואת זה יש פה בשפע", אמר.

את הטקס הנחו אברהם לאופר ואילנית ברוכי, סגני מנהל בית הספר, להקת בית הספר והמורה נטע אוחנה ריגשו בשירה. עוד בירכו סמדר קולבן, מפקחת בית הספר, נציג ההורים ונציגת הבוגרים.  

צילמה: טל מרציאנו (שהיא גם בוגרת מחזור י"ב של בית הספר)

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.