ביקור שגרירת קנדה בביה"ס ענבר

תלמידות תיכון בויאר נלחמות בחרם חברתי
8 במרץ 2022
זוכרים את מורשת אליעזר
5 במאי 2022
 

בהתרגשות גדולה אירחו תלמידות ענבר את שגרירת קנדה בישראל במסגרת תוכנית שגרירי זכויות צעירים של מודל האו"ם בו הן משתתפות

ביקור היסטורי ומרגש במיוחד של שגרירת קנדה בישראל, ליסה אן סטדלבאוור בבית הספר ענבר במסגרת תוכנית שגרירי זכויות צעירים של מודל האו"ם בו משתתפות תלמידות בית הספר.

השגרירה סיירה בבית הספר, פגשה את התלמידות ושמעה מהן על מודל ענבר הייחודי. ההיילייט של האירוע היה מפגש בן למעלה משעה שנערך כולו באנגלית, ובו התקיימה שיחה פתוחה במהלכה שאלו התלמידות שאלות (חשובות ולא פשוטות) על מגדר, על זכויות נשים, על יחס לילדים, על חינוך ועל בני נוער ועל להט"ב, ונענו בכנות ובאריכות על ידי השגרירה.

השגרירה מצידה סיפרה על עצמה, על ההחלטה להצטרף לשירות הדיפלומטי, על הקריירה ועל הבחירה בישראל (בפעם השנייה....).

תענוג היה לשמוע את התלמידות מביעות את עצמן, שואלות ומדברות בביטחון (באנגלית כמובן), ואפשר היה לראות כי השגרירה והאורחים הנוספים שהתלוו אליה התרשמו לפגוש את התלמידות ואת הצוות.

אירחו את הביקור: מרים ליבוביץ אשרף, מנהלת ומייסדת ענבר ועירית מרחב, רכזת אנגלית ומי שמובילה את תוכנית בבית הספר. בין האורחים: טובה בן ארי, המפקחת הארצית לזכויות תלמידים, יוסי מיכל, מדריך ארצי לזכויות תלמידים, הלן שניצר, משגרירות ארה"ב ומכובדים נוספים ממשרד החינוך.

 

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.