אבואב והדור הבא של המנהיגות הערבית בסינדיאנה

עושים סובלנות בבית הספר רעות
1 ביוני 2018
הסתיים מחזור ב' של בוגרי "חכמי לב"
4 ביוני 2018

שמואל אבואב, מנכ"ל משרד החינוך, ביקר בסינדיאנה- כפר הנוער הערבי למנהיגות צעירה. זהו ביקורו הראשון של אבואב בסינדיאנה, שנראה היה שהתרשם מאד מהעשייה בכפר ומהמפגש הבלתי אמצעי עם הילדים.
אבואב שוחח באופן אישי עם חניכי הפנימייה, שאל אותם שאלות לגבי מקצועות הלימוד האהובים עליהם, הקשיים עימם הם מתמודדים והסיבות בגינן בחרו ללמוד בפנימייה. הילדים, שהתרגשו מאד מהביקור, שיתפו פעולה וסיפרו בגילוי לב על תחושותיהם. אבואב ביקר בחדרים בפנימייה ובכיתות הלימוד בבית הספר, ואמר כי יעשה הכל בכדי לתמוך בכפר הנוער הערבי הראשון בישראל.
נאאל עודה, מנהל הפנימייה, סיפר לאבואב על החיים בפנימייה ועל החזון של גידול דור חדש של מנהיגות מעורבת ואיכפתית הפועלת למען חברה טובה יותר. אנדירה ביאדסה, מנהלת כפר הנוער, סיפרה על בית הספר והחזון החינוכי העומד במרכז פעילותו.
בביקור השתתפו גם עבדאללה חטיב, מנהל אגף החינוך הערבי במשרד החינוך, שרון סלע, מנהלת הכספים של האגודה לקידום החינוך והצוות החינוכי של סינדיאנה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.